اجراي آزمون ، مديريت آزمون
اجراي آزمون ، مديريت آزمون
صفحه اصلی / دفترچه سوال / فروشگاه فایل

دفترچه آزمون سنجش و تلاش پایه ششم ابتدایی آذر 93

 

آزمون های سنجش و تلاش در سال 1389 و به ابتکار خانه آزمون طراحی و اجرا شد . 

 

از مهمترین اهداف این آزمون سنجش بنیه علمی دانش آموزان و مدارس برای ارتقا سطح علمی خود بوده است ، این آزمون ها در استان خراسان رضوی به صورت پایلوت اجرا شده و با ارائه گزارش های متنوع در هدایت و مدیریت مدارس نقش به سزایی داشته .

 

از عوامل استقبال مدیران مدارس در این استان ، سطح کیفی سوالات ، سرعت عمل و دقت و کاهش اعتراضات والدین در حد صفر بوده ضمن اینکه این آزمون ها با نام مدارس اجرا شده و این امکان را به مدیران مدارس می دهد تا آزمون های مدارس خود برند سازی نمایند .

 

برای شاخص بودن به دنبال حرفه ای ها باشید .

از نیازهای مدیران مدارس همواره برگزاری آزمون در سطح بالا و بدون دردسرهای جانبی می باشد و خانه آزمون با سازماندهی نیروهای مجرب و سخت افزار مناسب و تجربه بیش از 12 سال برگزاری آزمون در سطح کشور و در مقاطع مختلف توانسته به این نیاز آنها پاسخ دهد .

اگر مایل به برگزاری آزمون توسط خانه آزمون هستید اینجا کلیک کنید .

خانه آزمون اقدام به انتشار دفترچه سوالات این آزمون های بدون نام کرده است تا معلمان و مدیران مدارس نیز با دستیابی به این آزمون های اقدام به برگزاری آزمون در سطح مدارس و کلاس های خود نمایند ، دفترچه سوالات همراه پاسخنامه و بدون نام می باشد ، شما با دانلود این مجموعه ها و تکثیر آن می توانید به راحتی آزمون کوچک و قدرتمند را برگزار نمایید و سطح کلاس یا مدرسه خود را بسنجید . با آزمون های سنجش وتلاش در جمع مدیران و معلمان موفق قرار بگیرید . در هرجای کشور هستید در کنار شما هستیم .

 

دفترچه سوالات و پاسخنامه آزمون سنجش و تلاش پایه ششم ابتدایی آذر ماه 1393 را بدون نام قرار دادیم .

قیمت : 10000 تومان

تعداد صفحات : 12

 

image_print

قرار گرفته در دسته : دفترچه سوال, فروشگاه فایل | نگارنده : admin | تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *