اجراي آزمون ، مديريت آزمون
اجراي آزمون ، مديريت آزمون
آزمون های آماده سنجش و تلاش

 

آزمون های سنجش و تلاش در سال 1389 و به ابتکار خانه آزمون طراحی و اجرا شد .

از مهمترین اهداف این آزمون سنجش بنیه علمی دانش آموزان و مدارس برای ارتقا سطح علمی خود بوده است ، این آزمون ها در استان خراسان رضوی به صورت پایلوت اجرا شده و با ارائه گزارش های متنوع در هدایت و مدیریت مدارس نقش به سزایی داشته .

از عوامل استقبال مدیران مدارس در این استان ، سطح کیفی سوالات ، سرعت عمل و دقت و کاهش اعتراضات والدین در حد صفر بوده ضمن اینکه این آزمون ها با نام مدارس اجرا شده و این امکان را به مدیران مدارس می دهد تا آزمون های مدارس خود برند سازی نمایند .

 

 

از نیازهای مدیران مدارس همواره برگزاری آزمون در سطح بالا و بدون دردسرهای جانبی می باشد و خانه آزمون با سازماندهی نیروهای مجرب و سخت افزار مناسب و تجربه بیش از 12 سال برگزاری آزمون در سطح کشور و در مقاطع مختلف توانسته به این نیاز آنها پاسخ دهد .

نکته قابل توجه این می باشد که تهیه سوالات آزمون های سنجش و تلاش به عهده واحد آزمون سازی خانه آزمون می باشد و مشتری با عقد قرارداد و دریافت بودجه بندی و زمان بندی اجرای آزمون ، با داوطلبین به گونه ای برنامه ریزی می کند که به زمان اجرای آزمون برسند .

 

برای شاخص بودن به دنبال حرفه ای ها باشید .

 

بخشی از فعالیت های خانه آزمون را به سمع و نظر شما می رساند :

o آزمون پیشرفت تحصیلی متوسطه دوره دوم در دو مرحله با حدود ۳۲۰ هزار شرکت کننده در ۶۲ شهرستان

o کنکور آزمایشی پیش دانشگاهی با حدود ۱۰ هزار نفر شرکت کننده در ۱۷ شهرستان o آزمون سنجش و تلاش متوسطه دوره اول در دو مرحله با حدود ۳۴۰ هزار شرکت کننده در62 شهرستان

o آزمون سنجش و تلاش ابتدایی در چهار مرحله با حدود ۱۰ هزار شرکت کننده o همکاری در اجرای آزمون کشوری رشته های مهارتی با حدود ۶ هزار شرکت کننده

o المپیاد علمی در پنج رشته با حدود 70 هزار شرکت کننده در 32 شهرستان

o پشتیانی 19 استان کشور در ثبت نام و اجرای آزمون ورودی مدارس نمونه و استعداد های درخشان

 

پس از برگزاری آزمون این مجموعه اقدام به ارائه گزارشات متنوع ، چاپ کارنامه ، و اعلام نتایج اینترنتی برای مدارس می نماید .

 

با آزمون های سنجش وتلاش در جمع مدیران موفق قرار بگیرید .

در هرجای کشور هستید در کنار شما هستیم .

شماره تماس : 8608-3893-051